Chwazi peyi ou oswa rejyon an.

Close
Siyen nan Enskri E-mail:Info@infinite-electronic.hk
0 Item(s)

Optik fibre - modil transceiver

Konpayi fabrikasyon Rekòmande

Finisar Corporation
- Finisar Corporation (NASDAQ: FNSR) se yon lidè teknoloji mondyal pou subsystems optik fib ak eleman ki pèmèt vwa, videyo, ak kominikasyon done gwo vitès pou telekominikasyon, rezo, depo, san fil, ak kab televizyon. Pou 25 ane, Finisar te bay teknoloji optik kritik nan manifaktirè sistèm al k...Detay yo
  • FTLF8519F2GCL FTLF8519F2GCL Finisar Corporation Deskripsyon:TXRX OPT SFF 2 GB/S 850NM
  • FTLX1475D3BTL FTLX1475D3BTL Finisar Corporation Deskripsyon:TXRX 1310NM DFB, PIN, 10GBASE-LR
  • FTLF1323P1BTR FTLF1323P1BTR Finisar Corporation Deskripsyon:TXRX OPT X2 155 MB/S 1310NM
  • FTLX1471D3BCV FTLX1471D3BCV Finisar Corporation Deskripsyon:TXRX SFP+ SGL 1310NM
FIT (Foxconn Interconnect Technology)
- Foxconn Interconnect Technology (FIT) Limited konsantre sou devlopman, fabrikasyon, ak maketing nan transceivers elektwonik ak optoelectronic, konektè, antèn, konpozan acoustic, câbles, ak modil pou aplikasyon pou nan òdinatè, ekipman kominikasyon, elektwonik dafè pou konsomatè, otomobil, e...Detay yo
  • AFBR-5710ALZ AFBR-5710ALZ FIT (Foxconn Interconnect Technology) Deskripsyon:TXRX OPTICAL SFP IND STD LATCH
  • AFBR-83PDZ AFBR-83PDZ FIT (Foxconn Interconnect Technology) Deskripsyon:TXRX OPT SFP DGTL 850NM
  • AFCT-5715LZ AFCT-5715LZ FIT (Foxconn Interconnect Technology) Deskripsyon:TXRX OPT SFF PLUGGABLE STD DMI
  • AFBR-5701LZ AFBR-5701LZ FIT (Foxconn Interconnect Technology) Deskripsyon:TXRX OPTICAL SFP STD LATCH
Formerica Optoelectronics Inc.
- Formerica Optoelectronics Inc se yon manifakti ki mennen nan 100 Gb / s, 40 Gb / s, 25 Gb / s, ak 10 Gb / s optik transceivers, osi byen ke 16 Gb / s Fibre Chèn / SAS ak Optical Bypss modil. Yo bay solisyon klas mondyal optik nan sant done, antrepriz IT, kontwòl endistriyèl, ekipman rezo, medik...Detay yo
  • TSP-S1CB1-K11 TSP-S1CB1-K11 Formerica Optoelectronics Inc. Deskripsyon:SFP, 1000BASE-EX, 40KM, 0 70DEGC
  • TSD-S7CH1-C11 TSD-S7CH1-C11 Formerica Optoelectronics Inc. Deskripsyon:TXRX SFP 1.25GBPS 850NM
  • TQS-Q1LH9-PCA TQS-Q1LH9-PCA Formerica Optoelectronics Inc. Deskripsyon:TXRX QSFP+ 40GBPS 850NM
  • TSD-S2CA1-F11 TSD-S2CA1-F11 Formerica Optoelectronics Inc. Deskripsyon:TXRX SFP 1.25GBPS 1310NM
Avago Technologies (Broadcom Limited)
- Broadcom Limited se yon lidè divèsifye semiconductor mondyal ki konstwi sou 50 ane nan inovasyon, kolaborasyon ak ekselans jeni. Broadcom pwodwi pòtfolyo pwodwi a sèvi plizyè aplikasyon nan kat pwemye mache mache: enfrastrikti brik, sans kominikasyon, depo antrepriz ak endistriyèl & lòt mou...Detay yo
  • HFBR-5961ALZ HFBR-5961ALZ Avago Technologies (Broadcom Limited) Deskripsyon:TXRX MMF FE SONET OC-3 2X5
  • AFBR-5903AZ AFBR-5903AZ Avago Technologies (Broadcom Limited) Deskripsyon:TXRX OPT FE MTRJ EXT TEMP 2X5DIP
  • AFBR-57E6APZC AFBR-57E6APZC Avago Technologies (Broadcom Limited) Deskripsyon:TXRX FAST ETHERNET 125MBD SFP
  • AFBR-S10TR001Z AFBR-S10TR001Z Avago Technologies (Broadcom Limited) Deskripsyon:TX FIBER OPTIC POF
2,113 related products
FTLF8519F2GCL
FTLF8519F2GCL
Konpayi fabrikasyon: Finisar Corporation
Deskripsyon: TXRX OPT SFF 2 GB/S 850NM
Nan stok: 1706 pcs
Download: FTLF8519F2GCL.pdf
RFQ
FTLX1475D3BTL
FTLX1475D3BTL
Konpayi fabrikasyon: Finisar Corporation
Deskripsyon: TXRX 1310NM DFB, PIN, 10GBASE-LR
Nan stok: 805 pcs
Download: FTLX1475D3BTL.pdf
RFQ
FTLF1323P1BTR
FTLF1323P1BTR
Konpayi fabrikasyon: Finisar Corporation
Deskripsyon: TXRX OPT X2 155 MB/S 1310NM
Nan stok: 1920 pcs
Download: FTLF1323P1BTR.pdf
RFQ
TRBUG1CBBC000E2G
TRBUG1CBBC000E2G
Konpayi fabrikasyon: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Deskripsyon: GE SFP BX10-D TX1490/ RX1310
Nan stok: 1202 pcs
Download: TRBUG1CBBC000E2G.pdf
RFQ
TSP-S1CB1-K11
TSP-S1CB1-K11
Konpayi fabrikasyon: Formerica Optoelectronics Inc.
Deskripsyon: SFP, 1000BASE-EX, 40KM, 0 70DEGC
Nan stok: 1025 pcs
Download: TSP-S1CB1-K11.pdf
RFQ
FTLX1471D3BCV
FTLX1471D3BCV
Konpayi fabrikasyon: Finisar Corporation
Deskripsyon: TXRX SFP+ SGL 1310NM
Nan stok: 767 pcs
Download: FTLX1471D3BCV.pdf
RFQ
TSD-S7CH1-C11
TSD-S7CH1-C11
Konpayi fabrikasyon: Formerica Optoelectronics Inc.
Deskripsyon: TXRX SFP 1.25GBPS 850NM
Nan stok: 2658 pcs
Download: TSD-S7CH1-C11.pdf
RFQ
TQS-Q1LH9-PCA
TQS-Q1LH9-PCA
Konpayi fabrikasyon: Formerica Optoelectronics Inc.
Deskripsyon: TXRX QSFP+ 40GBPS 850NM
Nan stok: 681 pcs
Download: TQS-Q1LH9-PCA.pdf
RFQ
TRPEG1EEXC000E2G
TRPEG1EEXC000E2G
Konpayi fabrikasyon: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Deskripsyon: GE EX SFP
Nan stok: 1105 pcs
Download: TRPEG1EEXC000E2G.pdf
RFQ
FTLF8536P4BCL
FTLF8536P4BCL
Konpayi fabrikasyon: Finisar Corporation
Deskripsyon: 850NM OXIDE VCSEL, 25GE, 25.78 G
Nan stok: 408 pcs
Download: FTLF8536P4BCL.pdf
RFQ
AFBR-5710ALZ
AFBR-5710ALZ
Konpayi fabrikasyon: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
Deskripsyon: TXRX OPTICAL SFP IND STD LATCH
Nan stok: 2464 pcs
Download: AFBR-5710ALZ.pdf
RFQ
AFBR-83PDZ
AFBR-83PDZ
Konpayi fabrikasyon: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
Deskripsyon: TXRX OPT SFP DGTL 850NM
Nan stok: 204 pcs
Download: AFBR-83PDZ.pdf
RFQ
FTLX2071D333
FTLX2071D333
Konpayi fabrikasyon: Finisar Corporation
Deskripsyon: OPT TXRX 1271/1331NM DFB SFP+ LC
Nan stok: 618 pcs
Download: FTLX2071D333.pdf
RFQ
HFBR-5961ALZ
HFBR-5961ALZ
Konpayi fabrikasyon: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Deskripsyon: TXRX MMF FE SONET OC-3 2X5
Nan stok: 1934 pcs
Download: HFBR-5961ALZ.pdf
RFQ
FMFIBER-SFP-4K
FMFIBER-SFP-4K
Konpayi fabrikasyon: Red Lion Controls
Deskripsyon: SFP TXRX MULTIMOOD 1310FP 4KM
Nan stok: 726 pcs
Download: FMFIBER-SFP-4K.pdf
RFQ
FTLF1318P2BTL
FTLF1318P2BTL
Konpayi fabrikasyon: Finisar Corporation
Deskripsyon: TXRX OPT SFP 1.25GBPS 1310NM
Nan stok: 1431 pcs
Download: FTLF1318P2BTL.pdf
RFQ
TSD-S2CA1-F11
TSD-S2CA1-F11
Konpayi fabrikasyon: Formerica Optoelectronics Inc.
Deskripsyon: TXRX SFP 1.25GBPS 1310NM
Nan stok: 2801 pcs
Download: TSD-S2CA1-F11.pdf
RFQ
FTLF1326P3BTL
FTLF1326P3BTL
Konpayi fabrikasyon: Finisar Corporation
Deskripsyon: TXRX SFP+ SGL 6.1GB/S
Nan stok: 1479 pcs
Download: FTLF1326P3BTL.pdf
RFQ
TSD-S2CA1-G11
TSD-S2CA1-G11
Konpayi fabrikasyon: Formerica Optoelectronics Inc.
Deskripsyon: TXRX SFP 1.25GBPS 1310NM
Nan stok: 1915 pcs
Download: TSD-S2CA1-G11.pdf
RFQ
FTLF1421P1BCL
FTLF1421P1BCL
Konpayi fabrikasyon: Finisar Corporation
Deskripsyon: TXRX OPT SFP 2 GB/S 1310NM
Nan stok: 817 pcs
Download: FTLF1421P1BCL.pdf
RFQ
SFP-1000SX-M-550M-T
SFP-1000SX-M-550M-T
Konpayi fabrikasyon: B+B SmartWorx, Inc.
Deskripsyon: SFP MODULE, 1000BASE-SX, MM 550M
Nan stok: 682 pcs
Download: SFP-1000SX-M-550M-T.pdf
RFQ
FTLF1521P1BCL
FTLF1521P1BCL
Konpayi fabrikasyon: Finisar Corporation
Deskripsyon: TXRX OPT SFP 2 GB/S 1550NM
Nan stok: 352 pcs
Download: FTLF1521P1BCL.pdf
RFQ
FTLF1321P1BTL
FTLF1321P1BTL
Konpayi fabrikasyon: Finisar Corporation
Deskripsyon: TXRX OPT SFP 2 GB/S 1310NM
Nan stok: 1020 pcs
Download: FTLF1321P1BTL.pdf
RFQ
AFBR-5903AZ
AFBR-5903AZ
Konpayi fabrikasyon: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Deskripsyon: TXRX OPT FE MTRJ EXT TEMP 2X5DIP
Nan stok: 1895 pcs
Download: AFBR-5903AZ.pdf
RFQ
SFP-FXM/LC-AE
SFP-FXM/LC-AE
Konpayi fabrikasyon: B+B SmartWorx, Inc.
Deskripsyon: MOD 100-FX MULTI-MODE 2KM SFP
Nan stok: 1323 pcs
Download: SFP-FXM/LC-AE.pdf
RFQ
FTLF8524P2BNV
FTLF8524P2BNV
Konpayi fabrikasyon: Finisar Corporation
Deskripsyon: TXRX OPT SFP 4 GB/S 850NM
Nan stok: 1726 pcs
Download: FTLF8524P2BNV.pdf
RFQ
AFCT-5715LZ
AFCT-5715LZ
Konpayi fabrikasyon: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
Deskripsyon: TXRX OPT SFF PLUGGABLE STD DMI
Nan stok: 1669 pcs
Download: AFCT-5715LZ.pdf
RFQ
AFBR-5701LZ
AFBR-5701LZ
Konpayi fabrikasyon: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
Deskripsyon: TXRX OPTICAL SFP STD LATCH
Nan stok: 2634 pcs
Download: AFBR-5701LZ.pdf
RFQ
LM28-C3S-TI-N
LM28-C3S-TI-N
Konpayi fabrikasyon: Atop Technologies
Deskripsyon: SFP TRANSCEIVER 1250MBPS 850NMVC
Nan stok: 2678 pcs
Download: LM28-C3S-TI-N.pdf
RFQ
FTLX1471D3BTL
FTLX1471D3BTL
Konpayi fabrikasyon: Finisar Corporation
Deskripsyon: TXRX SFP+ SGL 10GB/S 1310NM
Nan stok: 598 pcs
Download: FTLX1471D3BTL.pdf
RFQ
FTLF8524E2GNV
FTLF8524E2GNV
Konpayi fabrikasyon: Finisar Corporation
Deskripsyon: TXRX OPT SFF 4 GB/S 850NM
Nan stok: 1831 pcs
Download: FTLF8524E2GNV.pdf
RFQ
ABCU-5730ARZ
ABCU-5730ARZ
Konpayi fabrikasyon: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
Deskripsyon: OPTOTXRX ETH 1.25GBD PLUGGABLE
Nan stok: 1689 pcs
Download: ABCU-5730ARZ.pdf
RFQ
TAS-A1EH8-XAQ10
TAS-A1EH8-XAQ10
Konpayi fabrikasyon: Formerica Optoelectronics Inc.
Deskripsyon: SFP28, 25GBASE-AOC, 10M, 0 70DEG
Nan stok: 414 pcs
Download: TAS-A1EH8-XAQ10.pdf
RFQ
TSD-S1CA1-F11
TSD-S1CA1-F11
Konpayi fabrikasyon: Formerica Optoelectronics Inc.
Deskripsyon: TXRX SFP 1.25GBPS 1310NM
Nan stok: 2346 pcs
Download: TSD-S1CA1-F11.pdf
RFQ
AFBR-5710PZ
AFBR-5710PZ
Konpayi fabrikasyon: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
Deskripsyon: TXRX MULTI-MODE OPT SFP 1.25GBD
Nan stok: 2879 pcs
Download: AFBR-5710PZ.pdf
RFQ
AFCT-5715APZ
AFCT-5715APZ
Konpayi fabrikasyon: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
Deskripsyon: TXRX OPT SFF PLUGGABLE BAIL DMI
Nan stok: 1711 pcs
Download: AFCT-5715APZ.pdf
RFQ
TAS-A1NS1-K11
TAS-A1NS1-K11
Konpayi fabrikasyon: Formerica Optoelectronics Inc.
Deskripsyon: TXRX SFP+ 10GBPS 1550NM
Nan stok: 439 pcs
Download: TAS-A1NS1-K11.pdf
RFQ
FTLX8512D3BCL
FTLX8512D3BCL
Konpayi fabrikasyon: Finisar Corporation
Deskripsyon: TXRX XFP SGL 10.5GB/S 850NM
Nan stok: 1012 pcs
Download: FTLX8512D3BCL.pdf
RFQ
AFBR-57E6APZC
AFBR-57E6APZC
Konpayi fabrikasyon: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Deskripsyon: TXRX FAST ETHERNET 125MBD SFP
Nan stok: 1687 pcs
Download: AFBR-57E6APZC.pdf
RFQ
TAS-A5NB1-FAH
TAS-A5NB1-FAH
Konpayi fabrikasyon: Formerica Optoelectronics Inc.
Deskripsyon: TXRX SFP+ 10GBPS 1310NM
Nan stok: 1302 pcs
Download: TAS-A5NB1-FAH.pdf
RFQ
AFBR-5715APZ
AFBR-5715APZ
Konpayi fabrikasyon: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
Deskripsyon: TXRX OPTICAL SFP DMI IND BAIL
Nan stok: 2780 pcs
Download: AFBR-5715APZ.pdf
RFQ
AFCT-5710PZ
AFCT-5710PZ
Konpayi fabrikasyon: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
Deskripsyon: TXRX OPT SFF PLUGGABLE BAIL
Nan stok: 1900 pcs
Download: AFCT-5710PZ.pdf
RFQ
LS38-C3L-TI-N
LS38-C3L-TI-N
Konpayi fabrikasyon: Atop Technologies
Deskripsyon: SFP TRANSCEIVER 1250MBPS 1310NMD
Nan stok: 950 pcs
Download: LS38-C3L-TI-N.pdf
RFQ
FTL-1419-3D
FTL-1419-3D
Konpayi fabrikasyon: Finisar Corporation
Deskripsyon: TXRX OPT GBIC 1 GB/S 1310NM
Nan stok: 287 pcs
Download: FTL-1419-3D.pdf
RFQ
FTL4C1QE2C
FTL4C1QE2C
Konpayi fabrikasyon: Finisar Corporation
Deskripsyon: TRANSCEIVER QSFP, 10KM 40GBASE-L
Nan stok: 99 pcs
Download: FTL4C1QE2C.pdf
RFQ
AFBR-S10TR001Z
AFBR-S10TR001Z
Konpayi fabrikasyon: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Deskripsyon: TX FIBER OPTIC POF
Nan stok: 2812 pcs
Download: AFBR-S10TR001Z.pdf
RFQ
AFBR-5803Z
AFBR-5803Z
Konpayi fabrikasyon: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Deskripsyon: TXRX OPT 1X9 100MBPS DUPLEX SC
Nan stok: 2598 pcs
Download: AFBR-5803Z.pdf
RFQ
AFBR-5903EZ
AFBR-5903EZ
Konpayi fabrikasyon: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Deskripsyon: TXRX ETHERNET 125MBD MMF 2X5
Nan stok: 2086 pcs
Download: AFBR-5903EZ.pdf
RFQ
2,113 related products